Українська версія сайту

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
+ 38 (044) 246 94 91
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 17

Випуск магістрів в ННІ № 4

11-11-2016

11 листопада в актовій залі академії не вщухали гучні оплески та звуки оркестру. Так в урочистій атмосфері свої дипломи магістра отримали 247 слухачів та студентів навчально-наукового інституту № 4, у тому числі 24 – з відзнакою.

На початку заходу всі присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули під час виконання обов’язків як в мирний час, так і на сході країни. Від імені випускників до пам’ятника «Мужності, вірності, героїзму працівників МВС України» було покладено квіти.

Випуск магістрів в ННІ № 4

З вітальним словом до випускників звернувся перший проректор Національної академії Станіслав Гусарєв, який побажав усім досягати своєї мети, не зупинятись на досягнутому та продовжувати розвиватись в науковому плані.

Випуск магістрів в ННІ № 4

По тому до заходу долучився ректор Володимир Чернєй. Очільник НАВС зазначив: «Ми сподіваємося, що кожен з вас, незважаючи на складий час реформування правоохоронних органів, з повною відповідальністю за довірену справу продовжить службу в підрозділах Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та інших державних установ».

Випуск магістрів в ННІ № 4

Нарешті настала мить, на яку довго чекали слухачі та студенти інституту – вручення дипломів.

Випуск магістрів в ННІ № 4

Випускники висловили подяку керівництву вишу, інституту та науково-педагогічним працівникам академії, побажали своїм колегам використати на повну отримані теоретичні знання та практичні навички у подальшій роботі, своїми здобутками гідно примножувати славні традиції навчального закладу на користь державі та українському народові.

Випуск магістрів в ННІ № 4

На цій зворушливій ноті випускники попрощалися з рідною Альма-матер, розпочавши новий етап свого життя.

Випуск магістрів в ННІ № 4

Ганна Вербило,
відділення комунікації

 
X
X