Українська версія сайту

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
[email protected]

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
+ 38 (044) 246 94 91
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 17

Випуск магістрів

26-05-2017

26 травня в навчально-науковому інституті № 4 Національної академії внутрішніх справ відбулись одразу два випуски здобувачів ступеня вищої освіти магістра за спеціальностями «Право», «Правознавство» та «Психологія». Загалом понад 700 осіб здобули омріяні дипломи, з яких 75 – з відзнакою.

Урочисті заходи відкрив проректор НАВС Руслан Сербин, він запропонував присутнім покласти квіти до меморіалу «Мужності, вірності, героїзму працівників МВС України», а потому надав слово для привітання ректорові академії, генералу поліції другого рангу Володимиру Чернєю.

Випуск магістрів

Випуск магістрів

Випуск магістрів

У своєму слові очільник вишу звернувся до присутніх: «Я щиро вітаю вас з таким знаковим і радісним днем. Дипломи, які ви сьогодні отримали – це насамперед той багаж знань, який відтепер вам необхідно буде доповнювати практичними навичками. Впевнений, що ви гідно пронесете крізь життя звання випускника нашої альма матер, крок за кроком здобуваючи повагу громадян. Бажаю вам благополуччя, добра та миру» - зазначив Володимир Васильович.

Випуск магістрів

До заходу також долучився радник Міністерства внутрішніх справ Василь Дурдинець – видатна особистість, яка присвятила правоохоронним органам все своє свідоме життя. Василь Васильович закликав молодь бути у постійному пошуці нових знань, наполегливими у роботі, проте, завжди залишатися людяними.

Після привітальних слів від науково-педагогічного складу, директор інституту №4 Іван Мотиль оголосив наказ і випускники, під урочисті звуки оркестру отримали дипломи, задля яких вони так наполегливо працювали.

Випуск магістрів

Випуск магістрів

По закінченню основної частини заходу всі присутні мали можливість насолодитись чудовими вокальними номерами.

Випуск магістрів

Ми бажаємо подальших перемог та досягнень випускникам, нехай їх професійна нива буде якомога успішнішою.

Ганна Вербило,
відділення комунікації

 
X
X